Pro nákupy nad 800 Kč s platbou předem nabízíme doručení ZDARMA na pobočky Parcelshopu.
Napište nám

Kolik stojí doprava?

KDO MI BALÍČEK BUDE DORUČOVAT?

Zvolili jsme několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte tedy tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Česká pošta je klasika, ale můžete vybrat i kurýra PPL nebo čím dál oblíbenější službu Zásilkovny a Parcelshopu. A když se rozšoupnete a nakoupíte za více než 1000 korun, zaplatíme kurýra za Vás.

 

             Objednávka do 1000,-               Objednávka nad 1000,-
   Zásilkovna                                         69,-                                       ZDARMA
   Kurýr PPL                                         99,-                                       ZDARMA
   PPL Parcelshop                                         59,-                                       ZDARMA
   Česká pošta

                                        99,-

                                      ZDARMA

 

1) Zásilkovna

Zásilky běžně doručují do druhého dne. Jakmile předáme zboží do přepravy, okamžitě vám odešlou email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení na vámi zvolené výdejní místo vám pošlou SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete na výdejním místě kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo. U

Pokud si zvolíte Zbox nebo AlzaBoxlhůta pro vyzvednutí jsou jen 2 kalendářní dny. Z-boxy jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyzvednutí je tak možné i v noci. Pokud si nestíháte svoji zásilku vyzvednout, lhůtu si můžete prodloužit o 1 den. K Z-boxu a AlzaBoxu je potřeba přijít se svým chytrým telefonem, staženou aplikací Zásilkovna, aktivním datovým připojením a zapnutým Bluetooth. Pokud tuto možnost nemáme, doporučujeme si zvolit klasickou výdejní pobočku.

 

2) Kurýr PPL

Kurýři se opravdu činí a doručují již do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Až se k Vám budou blížit zavolají nebo napíší SMS, takže budete vědět, kdy balíček čekat.

Důležité je hlavně pečlivě vyplnit kontaktní údaje, ať se Vám doručovatelé dovolají a dozvoní se na správné místo. Pokud zásilku nikdo z nějakého záhadného důvodu přesto nepřevezme, bude doručena zpět k nám.

 

3/ PPL Parcelshop

PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Balík lze vyzvednout nebo podat kdykoli v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

Pokud jste si zvolili přímé doručení do PPL Parcelshopu nebo Parcelboxu, přijde vám SMS a e-mail, kde budete informováni o tom, kde je zásilka uložena, v jakých časech je možné ji vyzvednout a PIN pro vyzvednutí. Mapu všech PPL Parcelshopů a PPL Parcelboxů naleznete zde.

Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli. V PPL Parcelboxu si zásilku vyzvedněte do 3 dnů od obdržení SMS/e-mailu.

 

4) Česká pošta

Česká pošta nabízí službu balík do ruky, což znamená, že Vám zásilku doručí až domů. Předem Vás kontaktují o plánovaném čase doručení, takže máte čas vrátit se třeba z procházky včas. Obvykle doručuje pošta do 1 až 2 pracovních dní.

 

 

JAK MOHU ZAPLATIT?

Dobírka – Jestli máte peníze zašité v matraci, klidně zaplaťte pošťákovi, kurýrovi v hotovosti. Při vyplňování volte platbu dobírkou.

Rychlá a bezpečná platba online (kartou) - Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě.

Platba bankovním převodem na účet - Po vytvoření objednávky obdržíte potvrzovací email s informacemi k platbě a provedete standartní převod peněz.

 

                                                                   Cena
   Dobírka                                                               30,-
   Bezpečná platba online (kartou)                                                               ZDARMA
   Platba bankovním převodem                                                               ZDARMA