Napište nám

Kdy obdržím svou objednávku?

Je nám jasné, že se na nakoupený kousek už těšíte, a tak se snažíme poslat ho k Vám co nejdříve. Pokud platíte na dobírku, nemůžeme ani dospat a posíláme balík hned druhý den od objednání. U Vás doma je pak obvykle do dvou pracovních dnů.

Zboží, které platíte předem, odesíláme až po připsání určené částky na náš účet. Netrvá to ale obvykle déle než dva dny. Dáváme Vám vědět, když se s balíčkem loučíme a odesíláme ho směrem k novým majitelům. Máte tak přehled, co se s Vaším nákupem zrovna děje.

Na všechny naše doručovatele spoléháme, ale přece jenom Vám chceme poradit. Doporučujeme službu Zásilkovny. Myslíme, že je tato služba pro Vás nejkomfortnější a nejrychlejší. Stejně jako Vy máme totiž radost, když zboží přijde včas a v pořádku.

 

 Co když není zboží zrovna na skladě?

I to se může stát. Třeba je o zboží velký zájem a někdo vás zrovna předběhl s koupí posledního kusu. Pokud napíšete do poradny, popř. na email info@xlvyprodej.cz uděláme vše co bude v našich silách, abychom zboží co nejdříve naskladnili. 

 

Co když zásilku neobdržím vůbec?

Využíváme externích doručovatelů, takže nemůžeme vyloučit, že se nějaký ten balíček nezatoulá. Stává se to ale maximálně jednou za deset let. V případě, že na Váš balíček marně čekáte už pět pracovních dní, kontaktujte nás, prosím. Zjistíme, co je v nepořádku a rychle to napravíme.