Pro nákupy nad 800 Kč s platbou předem nabízíme doručení ZDARMA na pobočky Parcelshopu.
Napište nám

Jak změním termín doručení?

Jak změnit čas nebo místo doručení?

Informovali jsme Vás o předání zásilky přepravní společnosti, ale zjistili jste, že potřebujete provést změnu doručení? Postupujte podle vypsaných pokynů.

Kurýr PPL

Zapomněli jste na návštěvu u holiče nebo musíte neodkladně něco zařídit zrovna ve chvíli, kdy má přijet Kurýr PPL s balíčkem? Nevadí, podívejte se na adresu www.pplbalik.cz, tam můžete změnit datum i místo doručení online. Stačí jen zadat PIN, který je součástí informačního emailu. Změnu je možné provést nejdříve po předání zásilky do přepravy a nejpozději před naložením zásilky na rozvoz.

Česká pošta

I Česká pošta nabízí možnost online změny termínu a způsobu doručení. Takže pokud se něco změnilo, informujte je o tom na stránce www.ceskaposta.cz/zmenadispozice. I tady po vás budou chtít číslo zásilky a také kontaktní telefon.

Zásilkovna

U Zásilkovny je to přeci jen snadnější proces. Nevezou vám balíček až domů, ale můžete si ho vyzvednout kdykoliv v rozmezí jejich otevírací doby. Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres. Stačí jim odpovědět na SMSku a oni vám lhůtu zdarma prodlouží až na 21 dní.

Pozor: Tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena, kvůli přetížení výdejních míst.